mine gülaylar

Şık ve zarif tasarımlar…

Şık ve zarif tasarımlarıyla İzmir cemiyet hayatının seçkin isimlerinin tercihi olan Mine Gülaylar Haute Couture ile; kişiye özel dikim gelinliklerden hazır koleksiyon abiyelere, haute couture kreasyonlardan düğün ve davetler için hazırlanmış ithal gece elbiselerine ve mezuniyetlere özel tasarımlarla 2023 koleksiyonlarımızla adınızdan çok söz ettireceksiniz.

Alanında uzman stilist ve tasarımcılarımızla son moda trendler…

Kendi dikim atölyemizde, alanında uzman stilist ve tasarımcılarımızla son moda trend çizgilerini taşıyan kreasyonlarımızla özel gün ve geceleriniz artık çok daha özel...

Sektörde geçirilen uzun yılların tecrübesi

Sektörde geçirilen uzun yılların tecrübesinin ardından fiziksel özelliklerinize en uygun, tarzınıza göre sizi en iyi yansıtacak renk ve çizgilerle katıldığınız davet ve organizasyonlarda şıklık ve zarafet saçacaksınız...

Zarafet  ve kalitenin harmanı…

Özenle seçilmiş dünya markalarının özgün modelleri ile orijinalliğini zarafet ve kalitenin harmanladığı gece elbisesi koleksiyonunu keşfetmek için vakit kaybetmeden randevu alabilirsiniz.

Düğün, nişan, mezuniyet ya da herhangi başka bir özel ve önemli gün için giydiğinizde stilinize, tarzınıza uygun abiye kıyafetler Mine Gülaylar'ın geniş abiye koleksiyonunda sizleri bekliyor.

Gecenin en şık kadını…

Dilerseniz hazır abiye modellerden, dilerseniz atölyemizde size özel hazırlayacağımız özel dikim abiyenizle gecenin en şık kadınlarından biri olacaksınız.

Hazır koleksiyondan alacağınız gelinlik sizin ölçülerinize göre yapılır. Bu daha az prova gerektiğinden zaman problemi yaşayan gelinler için doğru tercih olabilir. Tek üretim olan hazır modellerden biri size uygun olarak değiştirilebilir ya da sizin ölçülerinize göre düzenlenir.

Stilinizi yansıtın…

Stilinizi yansıtan öneriler doğrultusunda vücut tipinize uygun gelinlik tasarımı yapılarak hayalini kurduğunuz gelinlik bedeninizde şekillenecektir.

Geleneksel el işçiliği ile size özel dikim yapılarak eşsiz modeller yaratır, her adım gelin adayını rüyalarına yaklaştırır.

izmir gelinlik   izmir özel dikim gelinlik   özel dikim gelinlik   özel dikim abiye   izmir abiye   gece elbiseleri   mezuniyet elbiseleri   izmir özel dikim abiye